Workhaus Maslak, Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A, 34450 İstanbul

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

School of Younity, ‘bütünsel’ bir yaklaşımla, ruh + zihin + beden bütüncül yaklaşımını hedef alarak, kurumlara ve bireylere potansiyellerine olan farkındalıklarının artması, ve kendilerini dolu dolu gerçekleştirmeleri yaratıcılıklarını fark etmeleri ve tam anlamıyla gelişim yolculuklarında yaratım güçlerine başvurmaları her an büyük resmi, görünenin ardındaki gerçeği görerek, hedeflerine ve hayallerine içsel motivasyon, yüksek performans ve inaçla yürüyebilmeleri kişisel gelişim yolculuklarında, yaşamlarının gözlemcileri ve olaylara ve ‘insan’a, bütüne, çok boyutlu bakabilmeleri için takım çantalarını en güçlü aletlerle doldurabilmelerini sağlayacakları eğitim ve seminerleri sunmayı hedefler. School of Younity, bilgi deneyim ve paylaştığı, hizmet verdiği her bir tekniği öncelikle kendi üzerinde uygulayan ve deneyimleyen nitelikli, yetkin ve profesyönel bir ekiple sizlere hizmet verir.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • Bütüne hizmet
  • Yaratıcılık
  • Öze saygı ve sevgi
  • Sorumluluk bilinciyle işini en yüksek kalitede yapmak ve her seferinden bundan daha iyisi nasıl oluru sormak, araştırmak
  • İnsan doğasını, var oluşumuzu onurlandırmak
  • İnsanın, içimizdeki öz parçamızın gerçek potansiyelini ortaya çıkaracak araçları inançla ve güvenle sunmak

Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, At accusam aliquyam diam diam dolore dolores duo eirmod eos erat, et nonumy sed tempor et et invidunt justo labore Stet clita ea et gubergren, kasd magna no rebum. sanctus sea sed takimata ut vero voluptua. est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Merak Edilenler
Bu eğitime neden katılmalıyım?
Recall Healing, Biyoloji ve Psikoloji derslerimizin eksik olan önemli bir parçasıdır. Bir yaşam felsefesidir. En komplike patalojilerden, en basit patalojik çatışmaların kaynağına ulaşmakta size rehberlik eder. Bilinçdışının keşfedilmemiş labirentinde yol almanızı, kim olmadığınızın analizini yapmanızı sağlar. Tıbbi protokole müdahale etmez. Mucize sözü vermez. Doğada her hastalığın iyileşebileceğine inanır. Beyin yaşamımızın eksik parçalarını tamamlamak ve bizi hayatta tutmak için programlanmıştır. Recall Healing beyninizin kullanma kılavuzunu elinize verir. Bir okyanus kadar zengin bilgi, tecrübe, binlerce vaka, bilimsel araştırmalar sonucu oluşmuş bir sistem olan Recall Healing Sistemi, yaşamda, kişisel ve kurumsal hayatınızdaki gelişimi destekleyen değerli bir anahtardır.
Bu eğitimi nerelerde kullanabilirim?
Sana ait olmayan bilinçdışı kodları farkedip, bu kodlardan özgürleşmek adına seni destekleyecek ve hayatının her anında kulllanabilmeni sağlayacak bir sistemdir. Recall Healing Sistemi Kişisel Gelişiminde, ilişkilerinde, ebeveynlik yolculuğunda, iş hayatında, Kurumsal Koçluk mesleğinde, Psikoterapi veya Psikoanalizlerinde, hekimliğinde, fiziksel, ruhsal, zihinsel sağlığın için kullanabileceğin bir sistemi anlamana alan açacaktır. Recall Healing Sisteminde uzmanlaşmak uzun soluklu bir eğitim sürecidir. Sistemin 1. seviye modülü veya Çocuk Hastalıkları modülü, bu sisteme giriş yapmak için en doğru eğitimlerdir. Uzmanlar, merak edip gelenler, ilk modüldeki pozitif etkisi ve sisteme hayranlıklarıyla daha da derinleşmek isteyip Dr. Gilbert Renaud’nun diğer Eğitimlerine de mutlaka devam etmektedir.
Eğitim sonunda sertifika veriliyor mu?
Katılmış olduğunuz her bir eğitim sonrasında katılımcı belgesi alıyorsunuz. Uluslararası Uzmanlık unvanı için tüm eğitimleri tamamlayıp , sınavlarda başarılı olmanız ve süpervizyonlara katılmanız gerekmektedir.

 


Eğitimlere Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.

 

Eğitim ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: