Workhaus Maslak, Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A, 34450 İstanbul

Roberto Barnai

Anasayfa » Roberto Barnai

Son 13 yıldır, Roberto Barnai, Macaristan’da Yeni Tıp’ı öğretmektedir, hatta resmi üniversite eğitimlerine sokmaktadır. Bu arada, kanser hastaları ile birlikte toplamda iki binden fazla danışanı oldu, aynı zamanda bir çok bilimsel çalışması yayınlandı. Katılımıyla, Macaristan’da yüzlerce insan “tedavi edilemez” hastalıklarından kurtuldu. 2006’da biyoloji üzerine çığır açan pratik bir ders kitabı yazdı (Biologika Organ-Atlas). Çalışmaları sayesinde, Biyoloji Yeni Tıp bugün Macaristan’da resmi tıp eğitimi ve yetişkin eğitimi alanında tanınmış ve onaylanmış bir konudur.
Kitabı Macarca ve Almanca olarak yayınlanıyor ve şu anda 8 dile daha çevriliyor. 2010 yılında Biologika Freie Universität ile birlikte, günümüzde 100’den fazla eğitim videosunun yer aldığı çevrimiçi televizyon kanalını kurdu, böylece insanlar kendilerini özgürce bilgilendirip eğitebildiler.
O dönemde kendisi kolon kanseri ile mücadele ediyordu. Uzun araştırmalar sonucu Dr. Hamer’ı ve Alman tıbbını keşfetti. Kendini bu konuya adadı çünkü ölmek için çok genç olduğunu düşünüyordu. Hastalığı sırasında yeni Alman tıbbı ile hastalığı arasındaki bağlantıyı daha yakından keşfetti ve bu deneyimini diğer insanlar ile paylaştı. Roberto Barnai şu an sağlıklı şekilde hayatına devam ediyor.

1. Gün
Temel Eğitim / Beş Biyolojik Yasa
2. Gün Endoderm
Embriyo gelişimi sırasında oluşan üç tabakadan en içte olanı 2.archenteronu çevreleyen gastrulanın en iç tabakası olup, solunum sisteminin iç tabakasını ve sindirim kanalını oluşturur ve karaciğer ve pankreas gibi çok önemli bazı organların bir bölümünü meydana getirir. Tükürük bezleri Mide iç katmanlarındaki bez doku Karaciğer Akciğer Kalın Bağırsak Endometrium(Rahim Mukozası) Prostat Tiroid
3. Gün
Gırtlak Bronş epiteli Serviks Karaciğer kanalları İdrar Yolları
4. Gün
Ektoderm beyin, omurga, sinirler, deri, tırnaklar ve saçı oluşturur. Ağız (Skuamöz)epiteli Özofagus(Yemek Borusu) Burun boşluğu(Sinüsler) Göz
Eğitim ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: