Workhaus Maslak, Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A, 34450 İstanbul

Pınar GOGULAN Seminerleri

Anasayfa » Pınar GOGULAN Seminerleri

Görseller seminer içeriklerini açıklamak için eklenmiştir. Şu an planlanan seminer bulunmamaktadır. Seminer takvimi belli olduğunda haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Minik Bedenler, Dev Ruhlar
  • Ruhsal Hafiflemeye Yolculuk-Kilo
  • Ruhunun Cepleri Dolsun-Bereket

Regresyon seanslarımda danışanlarımın çalışma konularından biri mutlaka berekette veya iş hayatında tıkanıklık, mülk edinmede blokaj veya borçları oluyor. Türkiye’nin farklı şehirlerinde yaptığım regresyon seanslarında bereket ile ilgili ortak temel temalar hep benzer. Bilinçaltımızın yaşamımızı etkilediğini artık hepimiz biliyoruz. Peki bilinçaltınızda ne oluyor ki hep ruhunuzun cepleri boş kalıyor? Bu seminerde tamamen bereket konusuna odaklanıp, bolluğu, bereketi, parayı, dilediğimiz hayatı yaratım üzerine konuşacağız. Sadece konuşmakla kalmayıp biraz muzip, biraz eğlenceli aktivitelerimiz olacak.

 

Anne baba olarak şüphesiz bebeğimiz, evladımız, can parçamız için en iyisini yapmak isteriz.

Çocuklarımızın sağlığı, mutluluğu, kendilerini dolu dolu gerçekleştirmeleri, özgüvenli olmaları hepimizin hayali. Onlara hamile kaldığımız andan itibaren başlar sanıyoruz sorumluluğumuz. Evvelini ve evvelinin çocuklarımız üzerindeki etkilerini hiç düşünmüyoruz.

İçimizdeki çocuğu da ihmal ediyoruz uzun zamandır. Belki küskün, belki yalnız, belki yaralı, hatta öfkeli bir çocuk olabilir içimizde senelerdir susturduğumuz. Ebeveyn olduğumuzda, içimizde o ihmal ettiğimiz çocuğu görmezden gelmemiz zorlaşıyor, ve o çocuğu özgürleştirmek daha iyi ebeveyn olmamız için tek çare.

Çocuklarımızın gelişimlerindeki başlangıç noktası, sizsiniz! Anne ve babalar!

 

 

Fiziksel tüm rahatsızlıkların altında duygusal ve düşünsel travmalar olduğunu biliyoruz artık. Kilo problemleri, tiroit, haşimoto, bel ve diz ağrıları, kronik rahatsızlıklar, hepsi ama hepsi geçmişin yaralarının bedeninizdeki tezahürü. Ve hepsinden özgürleşmek mümkün. Uzun zamandır veremediğiniz kilolarınızdan mı müzdaripsiniz? Ailenizde obezite ve kilo problemleri mi var? Tıbbın çözemediği veya rahatlatamadığı fiziksel rahatsızlıklarınız mı var? Hastalıklı kısır döngü devam eden bir patternin içinde kaybolmuş mu hissediyorsunuz? İlişkilerinizde, iş hayatınızda, bereketinizde tıkanıklık mı var? Enerjetik ve duygusal olarak tıkanmış hissettiğiniz bir dönem mi? Özgürleşmek, hafiflemek, yaşamı daha kaliteli yaşamak adına Pınar Gogulan ile Ruhsal Hafiflemeye Yolculuk Semineri’ne davetlisiniz.

Eğitim ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: