Workhaus Maslak, Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A, 34450 İstanbul

Pınar GOGULAN Recall Healing

Anasayfa » Pınar GOGULAN Recall Healing

Recall Healing Çalışması bir patalojinin kaynağının izini süren bir çalışmadır. Binlerce Puzzle parçasını birleştirmek gibi düşünebilirsiniz.Yeni Alman Tıbbı sistemi temelli hastalıkların bilinçdışı sebeplerini bilir ve kaynağı olan travmalarla çalışırız.

 

  • Mucize sözü vermez.
  • Tıbbi müdahale değildir.
  • Alternatif tıp değildir.
  • Tamamlayıcı tıp olarak değerlendirilebilir.

 

Bizler sizi iyileştirmeyiz. Bizler içinizdeki iyileştirici gücü harekete geçirecek anahtarlara ulaşmanıza destek veririz.Bir pataloji ile çalışırken mutlaka bir ekibe ihtiyaç vardır. Bu ekinin temel taşı Batı Tıbbı Uzmanlarıdır. Bir Recall Healing Uzmanı mutlaka doktorlarla iş birliği halinde çalışır.

 

 

Çocuklarla sistem çok daha basit ve sağlıklı ilerler. Çocuklarla anne ve babaları aracılığıyla çalışırız. Danışmanlık verirken, çocuklarınızı önce anne babalarına ve saha sonra tıp uzmanlarına emanet ederiz. Bizler çocukların hastalıkları veya patolojik çatışmaları (davranış bozukluğu v.s gibi) ile çalışırken, bilinçdışı kaynak Puzzle parçalarını bulmanıza ve farkındalık kazanmanıza aracılık ederiz. Recall Healing çalışması 1-1,5 saat sürer. Takip danışmanlık görüşmeleri gerekebilir. Görüşme öncesi, mutlaka Recall Healing Danışmanlık formunu en ince ayrıntılarıyla doldurmanız, görüşmenizin en sağlıklı ilerlemesi açısından önemlidir.

Recall Healing çalışması 1-1,5 saat sürer. Takip danışmanlık görüşmeleri gerekebilir.Görüşme öncesi, mutlaka Recall Healing Danışmanlık formunu en ince ayrıntılarıyla doldurmanız, görüşmenizin en sağlıklı ilerlemesi açısından önemlidir.

 

 

Eğitim ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: