Workhaus Maslak, Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A, 34450 İstanbul

Yeme Bozuklukları

07.02.2021
334
Ürün Fiyatı:
2800 TL + KDV
Yeni Çalıştay!
Yeme Bozuklukları
YEME BOZUKLUKLARI & SİNDİRİM SİSTEMİ HASTALIKLARINA RECALL HEALING PENCERESİNDEN BAKIŞ
Recall Healing tekniğinin mucidi Gilbert Renaud, 3-4-5 Mayıs’ta İsrail Özel, Yeme Bozuklukları çalıştayı ile bizlerle. School of Younity organizasyonuyla, evinizin konforunda, Online katılım şansını yakalayın.
Yeme Bozuklukları
Çalıştay İçeriği

Bilimsel araştırmalardan yola çıkarak bizi sahip olduğumuz patolojinin kaynağına götürmenin yollarını araştıran, “içimizdeki anahtarı” bulup ortaya çıkarmaya destek olan Recall Healing tekniğinin mucidi ve uygulayıcısı Dr. Gilbert Renaud, toplumsal sorunlardan olan çok önemli bir konuyu bambaşka bir pencereden açıklayacak.

Recall Healing Obezite, Yeme Bozuklukları & Sindirim Sistemi Hastalıklarının Sırları Çalıştayı, kilo ve sindirim sistemi hastalıklarının altında ruhsal ve zihinsel sebepleri Yeni Alman Tıbbı ve Total Biyoloji penceresinden açıklayacak.

Modern tıbba, sağlıklı beslenmeye ve fiziksel hareketimize ek olarak, kilo, bölgesel yağlanma, insülin direnci gibi konuların ardındaki çatışmaları bilinçdışınızdan bilince taşıyacak.

En az 33 soruyla, kendi bilinçdışınıza doğru içsel bir yolculuk yapacaksınız.

Canlı vaka örnekleriyle zenginleştirilmiş olan bu çalıştayda, doğru sorularla, aile öykülerinize ve geçmişte yaşadığınız ve bugününüzde sizi sabote eden olaylar zincirine, döngülerinize bakma şansı yakalayacaksınız.

Sağlıkçılar, Psikologlar ve Beslenme Uzmanları için çok önemli yatırımdır.

Temel Konu Başlıkları:

 • Diabet ve Hipoglisemi
 • Maslow Teorisi
 • Depresyon & Kolestrol
 • İlişkilerde Tıkanıklık
 • Bilinmezliğin Etkisi
 • Aile Miraslarımız
 • Sindirim Sistemi
 • Cimcel çatışmaların kiloya etkisi
 • Bulumiya and Anoreksiya
 • Selülit
 • Sembolizm ve bedenimizdeki yağlanmalar
 • Şişman, Uzun, Kısa amacı
 • Alan Çatışması
 • Özsaygı
 • Proje Amaç Döneminin sindirim sistemimiz ve yeme bozukluklarımıza etkisi
 • DHS, biyolojik basamaklar, gerçekliğin kararsızlığı, tahmin hastalığın gelişimi, sindirim sistemi organlarımızın anlamı

Recall Healing tekniği nedir?

 

Recall Healing tekniği; bilimsel araştırmalardan, bitki, hayvan ve insanlar alemi üzerinde yapılan çeşitli gözlemlerden ve tıp dünyasının çeşitli uzmanlık alanlarından elde edilen bilgi ve tecrübeyi entegre ederek bizi sahip olduğumuz patolojinin kaynağına götürmenin yollarını araştırır. Bu teknik bir canlının normal işleyişine, nasıl hastalandığına ve sağlığına ve refahına yeniden nasıl kavuşacağına ışık ve anlayış tutar. “Ben de size içinizdeki bu anahtarı bulup ortaya çıkarmakta destek olurum” der. Tanı konmuş hastalıkların arkasındaki duygusal travmaları tanımlamak için danışanlara yardımcı olmayı hedeflerken, aynı zamanda kişiye sağlığını optimize etmek için rehberlik eder.

 

Recall Healing kişiyi ruh, zihin ve neden “bütünü” olarak ele alır. Bu tekniği göre hastalık, beynin kişinin hayatında oluşmuş, yoğun strese, travmaya, şoka karşı verdiği bir savunma mekanizmasıdır. Kişinin tanısından yola çıkarak hastalığın altında yatan duygusal ve düşünsel travmayı araştırır. Bunlar bilinç seviyesine çıktığında ve ifade edildiğinde şifa süreci başlar…

 

Ceyda Düvenci’nin Recall Healing Tavsiyesi

Merak Edilenler
Bu eğitime neden katılmalıyım?
Recall Healing, Biyoloji ve Psikoloji derslerimizin eksik olan önemli bir parçasıdır. Bir yaşam felsefesidir. En komplike patalojilerden, en basit patalojik çatışmaların kaynağına ulaşmakta size rehberlik eder. Bilinçdışının keşfedilmemiş labirentinde yol almanızı, kim olmadığınızın analizini yapmanızı sağlar. Tıbbi protokole müdahale etmez. Mucize sözü vermez. Doğada her hastalığın iyileşebileceğine inanır. Beyin yaşamımızın eksik parçalarını tamamlamak ve bizi hayatta tutmak için programlanmıştır. Recall Healing beyninizin kullanma kılavuzunu elinize verir. Bir okyanus kadar zengin bilgi, tecrübe, binlerce vaka, bilimsel araştırmalar sonucu oluşmuş bir sistem olan Recall Healing Sistemi, yaşamda, kişisel ve kurumsal hayatınızdaki gelişimi destekleyen değerli bir anahtardır.
Bu eğitimi nerelerde kullanabilirim?
Sana ait olmayan bilinçdışı kodları farkedip, bu kodlardan özgürleşmek adına seni destekleyecek ve hayatının her anında kulllanabilmeni sağlayacak bir sistemdir. Recall Healing Sistemi Kişisel Gelişiminde, ilişkilerinde, ebeveynlik yolculuğunda, iş hayatında, Kurumsal Koçluk mesleğinde, Psikoterapi veya Psikoanalizlerinde, hekimliğinde, fiziksel, ruhsal, zihinsel sağlığın için kullanabileceğin bir sistemi anlamana alan açacaktır. Recall Healing Sisteminde uzmanlaşmak uzun soluklu bir eğitim sürecidir. Sistemin 1. seviye modülü veya Çocuk Hastalıkları modülü, bu sisteme giriş yapmak için en doğru eğitimlerdir. Uzmanlar, merak edip gelenler, ilk modüldeki pozitif etkisi ve sisteme hayranlıklarıyla daha da derinleşmek isteyip Dr. Gilbert Renaud’nun diğer Eğitimlerine de mutlaka devam etmektedir.
Eğitim sonunda sertifika veriliyor mu?
Katılmış olduğunuz her bir eğitim sonrasında katılımcı belgesi alıyorsunuz. Uluslararası Uzmanlık unvanı için tüm eğitimleri tamamlayıp , sınavlarda başarılı olmanız ve süpervizyonlara katılmanız gerekmektedir.

 

Daha önce Recall Healing eğitimine katılanlar ne dedi?
UZM.DR.İLKE KARAÇAY COŞKUN
Batı tıbbının kronik hastalıkların tedavisinde yetersiz kalması ve o sistemdeki mutsuzluğum ve hep ‘’başka bir yol olmalı’’ arayışım beni bütüncül bakış açısına yöneltti. Hayata, hastalarıma, danışanlarıma bakış açımın değişmesiyle dünyam değişti. Bu yolda Recall bana çok şey kattı ve katmaya devam ediyor.
OP.DR.ÖZGÜR ÖZER
Doktorların bir an önce bu tip eğitimlere yönelmelerini diliyorum. İnsan ilaçlar ve ameliyatlarla tamir edebileceğimiz bir makine değil çünkü. Hayran kaldım ve bu yolda devam edeceğim.
GAYE DÖŞER
Dr.Gilbert Renaud ile Recall Healing eğitimi, çok farklı bakış açıları kazandırdı bana. Beynimin bu kadar yaratıcı olması beni adeta büyüledi. Biliçaltımla bu kadar kolay çalışabilmek ise bu tekniğin en güzel yanı!
NESLİHAN ALICIKOĞLU KARATAŞ
Birey olarak zihin-beyin-beden arasındaki bağlantıyı daha önce fark etmemiştim. Dünyayı farklı algılar hale geldim. Artık hiçbir şey kendi ruhumda eskisi gibi olmayacak. Okullarda bu bilgiler genç kuşaklara aktarılabilse dünya çok daha mutlu ve sağlıklı bir yer olurdu.
SULTAN ÇELEBİ
Daha önceki bilgilerimi ve uygulamalırımı kör bir insanın klavye kullanmasına benzettim. Recall Healing’den sonra; farkındalık artınca orkestra şefi gibi neyi nerede kullanacağını ve ekleyip çıkartabileceğinin perspektifini yakalıyorsunuz.
ULUNEGE COŞKUN
Herkesin alması gereken çok özel bir eğitim. Çözümsüz diye düşünülen çok şeyin temelinde ne kadar basit nedenlerin olduğunu ve çözümününde bir okadar kolay olduğunu öğrenmek müthiş bir deneyimdi. Teşekkür ederim.

 

Recall Healing bir tıbbi tedavi yöntemi değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza başvurunuz.Pınar Gogulan ve School of Younity ekibi bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hiçbir şekilde sağlık eksenli ve iyileşme garantisiyle bir çalışma yapmamaktadır. Bilim'in, Akıl'ın, Vicdan'ın ve Etik kuralların dışındaki kişilere ve yöntemlere itibar edilmemesini tavsiye etmektedirler.

 

Kayıt ve sorularınız için iletişim bilgileri:

Pınar Gogulan, Institute of Recall Healing Türkiye Temsilcisi
Email: pinar@schoolofyounity.com

Sırma Zorlu, School of Younity Projeler Genel Koordinatörü
Tel: 0530 492 9753 veya 0 (537) 5780670
Email: info@schoolofyounity.com

YEME BOZUKLUKLARI - İSRAİL ÖZEL

Eğitim Tarihi: 3-4-5 Mayıs 2021

Eğitim Saatleri : Eğitim öncesi bildirilecektir.

Eğitim Fiyat Bilgisi :  2800 TL (KDV Hariçtir – Döviz kuruna göre ücret farklılık gösterebilir )

Yeme Bozuklukları – İsrail Özel Çalıştayına Kayıt Olmak için Tıklayınız.

Yukarıdaki 4 Çalıştaya %5 İndirimli Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Eğitim ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: