Workhaus Maslak, Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A, 34450 İstanbul

Recall Healing | İskelet Sistemi & Ortopedi

18.10.2020
478
Recall Healing | İskelet Sistemi & Ortopedi

Dünyaca Ünlü Eğitmen & Duayen Dr. Gilbert Renaud ile

Recall Healing Online Eğitim Serisi
uzman adayları ve kendi üzerinde uygulamak isteyenlere yönelik hazırlanmıştır.

 

Recall Healing 3lü Paket ( indirimli) Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.

Recall Healing 4lü Paket ( indirimli) Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.

ELE ALINACAK KONU BAŞLIKLARI:

  • Hastalıkların Ruhsal & Zihinsel Sebepleri
  • Hastalığın Kaynağına ve İyileşmeye Giden Yol
  • Kansere ve Tüm Fiziksel Hastalıklara Bambaşka Bir Pencereden Bakış
  • Recall Healing Terapi Sistemi Temel Eğitimleri

Recall Healing İskelet Sistemi & Ortopedi 1-2-3 Kasım – İSRAİL ÖZEL PROGRAMI

Recall Healing MACARİSTAN ÖZEL PROGRAMI

Recall Healing 1.Modül Eğitimi 6-7-8 Kasım

Recall Healing 2. Modül Eğitim 13-14-15 Kasım

Recall Healing 3. Modül Eğitim 20-21-22 Kasım

 

RECALL HEALING İSKELET SİSTEMİ VE ORTOPEDİ 1-2-3 Kasım – İsrail Özel Programı

 

Recall Healing Eğitim serilerinden, en zengin ve kapsamlı müfredatına hakim özel modülü Ortopedist, Fizyoterapist, Omurga ile çalışan Travma Yogası Eğitmenleri, Pilates Eğitmenleri ve tüm hekimlere yönelik hazırlanmıştır.

 

-İskelet sistemindeki her bir yapının Yeni Alman Tıbbı ve Total Biyolojideki karşılığı

-Kemik ve Eklemler

-İnsan vücuduna bütünsel bakış

 

İskeleti oluşturan kemiklerin birbirlerine tutunabilmeleri için gereken iki yapı; Eklem ve onları birbirine bağlayan ; Ligamentler – Hangi sebeple hastalanırlar ?

 

Vücudumuzda 206 kemik, onları birbirine bağlayan 360 adet eklem – her birinin anlamı, Yeni Alman Tıbbı sistemine ve insan doğasına hayranlığınızın artacağı bu çok özel modül ilk kez Türkiye’deki öğrencilere Online Platformunda verilecektir.

 

Eğitim Saatleri:

Türkiye saatleriyle 16.00-23.00 saatleri arasındadır.

 

Eğitim günlerinde soru sorma yalnızca organizasyon sahibi ülke öğrencilerindedir. Türkiye bu eğitimlere misafir öğrenci katılımı sağlayacaktır.

 

Türk Öğrencilerine özel soru günü modüllerin bitiminden hemen sonraki gün, ekstra yarım gün olarak 18-21 saatlerinde katılım halkıyla desteklenecektir. Yarım gün boyunca, Türk öğrenciler tamamladıkları modüllerle ilgili Dr. Gilbert Renaud’ya soru sorabileceklerdir.

 

Covid 19 Pandemi sebebiyle, School of Younity ve Uluslararası Recall Healing Enstitüsü’nün kararıyla, 2020 Eğitimlerine USD döviz artışı yansıtılmayacaktır.
Merak Edilenler
Bu eğitime neden katılmalıyım?
Recall Healing, Biyoloji ve Psikoloji derslerimizin eksik olan önemli bir parçasıdır. Bir yaşam felsefesidir. En komplike patalojilerden, en basit patalojik çatışmaların kaynağına ulaşmakta size rehberlik eder. Bilinçdışının keşfedilmemiş labirentinde yol almanızı, kim olmadığınızın analizini yapmanızı sağlar. Tıbbi protokole müdahale etmez. Mucize sözü vermez. Doğada her hastalığın iyileşebileceğine inanır. Beyin yaşamımızın eksik parçalarını tamamlamak ve bizi hayatta tutmak için programlanmıştır. Recall Healing beyninizin kullanma kılavuzunu elinize verir. Bir okyanus kadar zengin bilgi, tecrübe, binlerce vaka, bilimsel araştırmalar sonucu oluşmuş bir sistem olan Recall Healing Sistemi, yaşamda, kişisel ve kurumsal hayatınızdaki gelişimi destekleyen değerli bir anahtardır.
Bu eğitimi nerelerde kullanabilirim?
Sana ait olmayan bilinçdışı kodları farkedip, bu kodlardan özgürleşmek adına seni destekleyecek ve hayatının her anında kulllanabilmeni sağlayacak bir sistemdir. Recall Healing Sistemi Kişisel Gelişiminde, ilişkilerinde, ebeveynlik yolculuğunda, iş hayatında, Kurumsal Koçluk mesleğinde, Psikoterapi veya Psikoanalizlerinde, hekimliğinde, fiziksel, ruhsal, zihinsel sağlığın için kullanabileceğin bir sistemi anlamana alan açacaktır. Recall Healing Sisteminde uzmanlaşmak uzun soluklu bir eğitim sürecidir. Sistemin 1. seviye modülü veya Çocuk Hastalıkları modülü, bu sisteme giriş yapmak için en doğru eğitimlerdir. Uzmanlar, merak edip gelenler, ilk modüldeki pozitif etkisi ve sisteme hayranlıklarıyla daha da derinleşmek isteyip Dr. Gilbert Renaud’nun diğer Eğitimlerine de mutlaka devam etmektedir.
Eğitim sonunda sertifika veriliyor mu?
Katılmış olduğunuz her bir eğitim sonrasında katılımcı belgesi alıyorsunuz. Uluslararası Uzmanlık unvanı için tüm eğitimleri tamamlayıp , sınavlarda başarılı olmanız ve süpervizyonlara katılmanız gerekmektedir.

 

 

Eğitime kayıt yapmak için hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim
Aşağıdaki butonları kullanarak eğitme kayıt yaptırabilir, ve İYZİCO güvencesiyle ödemenizi yapabilirsiniz. Eğer Havale/EFT ile ödeme yapmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Eğitim ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: