Workhaus Maslak, Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A, 34450 İstanbul

İlişkilerin Biyolojisi

07.02.2021
310
Ürün Fiyatı:
2800 TL + KDV
Yeni Çalıştay!
İlişkilerin Biyolojisi
Üstat Dr. Gilbert Renaud ile Recall Healing Penceresinden İlişkiler
Evinizin konforunda, School of Younity öğrencilerine de online katılım imkanıyla sizlerle!
İlişkilerin Biyolojik Yapısı – İsrail Özel
Çalıştay İçeriği

Recall Healing Sisteminin Üstadı Dr. Gilbert Renaud ilişkilerimizi ve ilişkilerimizdeki kısıtlayıcı ve hastalıklı patternleri fark ettirmek, onarmak ve sağlıklı ilişki yapıları kurmamıza rehberlik etmek için yoğun istek üzerine 26-27-28 Nisan’da İsrail Özel Programıyla bizlere katılım hakkı sunuyor.

İlişkiler hepimizi ilgilendiren hassas bir konu. Kimilerimiz için ise yaralarımızın, kör noktalarımızın, gölgelerimizin, sırlarımızın saklandığı köşe.

Bu üç günlük çok özel eğitimde anlatılacak ve parmak basılacak konu başlıkları:

 • Eşler arasındaki İlişkiler
 • Çocuk Gelişimi basamaklarını değerlendirme
 • Oedipus ve Elektra Kompleksi: 3 – 6 yaş arasında ne oldu ? Biyolojide Freud’un değerli çalışmaları
 • Eşimi / Hayat arkadaşımı nasıl seçtim ? Gerçekten ben mi seçiyorum ? İnanılmaz örnek vakaların paylaşımı ve eş seçimlerimize bambaşka bir pencereden bakmak
 • Eşim / Aynam ; eşim için ben Alfa mıyım ? Eşim benim için Alfa mı ? Alfa olmanın önemi ve değeri üzerine derinleşme
 • Anne, baba ve çocuk Tiratları. Senin tiratın hangisi ? 8 ayrı Tiratın incelenmesi ve kendine en çok uyan tiradı keşfetmeye doğru yolculuk
 • Anne, baba ve çocuk tiratların eş seçimlerine etkisi.
 • Recall Healing’deki Proje amaç sürecinin ilişkilerimizdeki etkisi
 • Babamla mı evliyim ? Annemle mi evliyim ?
 • Hormon bozukluklarının altında yatan duygusal, düşünsel çatışmalar
 • Cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve çözümlemeleri
 • Kısırlık, iktidarsızlık, prostat sorunları
 • Yumurtlama, döllenmedeki sıkıntılar, kadın hastalıkları, menapoz, genital rahatsızlıklar
 • Cinsel lanet : romantizm ? Bağımlılıklar ? Evde mi kaldım ? Üzerimdeki lanet nereden geliyor ? Evlilik veya sağlıklı bir ilişki kurmaktaki engelimin kaynağı
 • Bazı rüya yorumları ve bolca vaka örnekleri paylaşımı

 

Holistik tıpta 35 senenin üzerinde deneyimi olan duayen Dr. Gilbert Renaud’nun İlişkiler Eğitimi tüm sağlık çalışanlarına, Recall Healing Uzman adaylarına, psikologlara, psikoanalistlere, regresyon uzmanlarına, Ericsson Academy Koçlarına, NLP Masterlarına, Thetta Healing Uzmanlarına, pedagoglara, eğitmenlere, tüm anne babalara ve ilgilenen herkese açıktır. 

 

Ceyda Düvenci’nin Recall Healing Tavsiyesi

Merak Edilenler
Bu eğitime neden katılmalıyım?
Recall Healing, Biyoloji ve Psikoloji derslerimizin eksik olan önemli bir parçasıdır. Bir yaşam felsefesidir. En komplike patalojilerden, en basit patalojik çatışmaların kaynağına ulaşmakta size rehberlik eder. Bilinçdışının keşfedilmemiş labirentinde yol almanızı, kim olmadığınızın analizini yapmanızı sağlar. Tıbbi protokole müdahale etmez. Mucize sözü vermez. Doğada her hastalığın iyileşebileceğine inanır. Beyin yaşamımızın eksik parçalarını tamamlamak ve bizi hayatta tutmak için programlanmıştır. Recall Healing beyninizin kullanma kılavuzunu elinize verir. Bir okyanus kadar zengin bilgi, tecrübe, binlerce vaka, bilimsel araştırmalar sonucu oluşmuş bir sistem olan Recall Healing Sistemi, yaşamda, kişisel ve kurumsal hayatınızdaki gelişimi destekleyen değerli bir anahtardır.
Bu eğitimi nerelerde kullanabilirim?
Sana ait olmayan bilinçdışı kodları farkedip, bu kodlardan özgürleşmek adına seni destekleyecek ve hayatının her anında kulllanabilmeni sağlayacak bir sistemdir. Recall Healing Sistemi Kişisel Gelişiminde, ilişkilerinde, ebeveynlik yolculuğunda, iş hayatında, Kurumsal Koçluk mesleğinde, Psikoterapi veya Psikoanalizlerinde, hekimliğinde, fiziksel, ruhsal, zihinsel sağlığın için kullanabileceğin bir sistemi anlamana alan açacaktır. Recall Healing Sisteminde uzmanlaşmak uzun soluklu bir eğitim sürecidir. Sistemin 1. seviye modülü veya Çocuk Hastalıkları modülü, bu sisteme giriş yapmak için en doğru eğitimlerdir. Uzmanlar, merak edip gelenler, ilk modüldeki pozitif etkisi ve sisteme hayranlıklarıyla daha da derinleşmek isteyip Dr. Gilbert Renaud’nun diğer Eğitimlerine de mutlaka devam etmektedir.
Eğitim sonunda sertifika veriliyor mu?
Katılmış olduğunuz her bir eğitim sonrasında katılımcı belgesi alıyorsunuz. Uluslararası Uzmanlık unvanı için tüm eğitimleri tamamlayıp , sınavlarda başarılı olmanız ve süpervizyonlara katılmanız gerekmektedir.

 

Daha önce Recall Healing eğitimine katılanlar ne dedi?
UZM.DR.İLKE KARAÇAY COŞKUN
Batı tıbbının kronik hastalıkların tedavisinde yetersiz kalması ve o sistemdeki mutsuzluğum ve hep ‘’başka bir yol olmalı’’ arayışım beni bütüncül bakış açısına yöneltti. Hayata, hastalarıma, danışanlarıma bakış açımın değişmesiyle dünyam değişti. Bu yolda Recall bana çok şey kattı ve katmaya devam ediyor.
OP.DR.ÖZGÜR ÖZER
Doktorların bir an önce bu tip eğitimlere yönelmelerini diliyorum. İnsan ilaçlar ve ameliyatlarla tamir edebileceğimiz bir makine değil çünkü. Hayran kaldım ve bu yolda devam edeceğim.
GAYE DÖŞER
Dr.Gilbert Renaud ile Recall Healing eğitimi, çok farklı bakış açıları kazandırdı bana. Beynimin bu kadar yaratıcı olması beni adeta büyüledi. Biliçaltımla bu kadar kolay çalışabilmek ise bu tekniğin en güzel yanı!
NESLİHAN ALICIKOĞLU KARATAŞ
Birey olarak zihin-beyin-beden arasındaki bağlantıyı daha önce fark etmemiştim. Dünyayı farklı algılar hale geldim. Artık hiçbir şey kendi ruhumda eskisi gibi olmayacak. Okullarda bu bilgiler genç kuşaklara aktarılabilse dünya çok daha mutlu ve sağlıklı bir yer olurdu.
SULTAN ÇELEBİ
Daha önceki bilgilerimi ve uygulamalırımı kör bir insanın klavye kullanmasına benzettim. Recall Healing’den sonra; farkındalık artınca orkestra şefi gibi neyi nerede kullanacağını ve ekleyip çıkartabileceğinin perspektifini yakalıyorsunuz.
ULUNEGE COŞKUN
Herkesin alması gereken çok özel bir eğitim. Çözümsüz diye düşünülen çok şeyin temelinde ne kadar basit nedenlerin olduğunu ve çözümününde bir okadar kolay olduğunu öğrenmek müthiş bir deneyimdi. Teşekkür ederim.
Recall Healing bir tıbbi tedavi yöntemi değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza başvurunuz.Pınar Gogulan ve School of Younity ekibi bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hiçbir şekilde sağlık eksenli ve iyileşme garantisiyle bir çalışma yapmamaktadır. Bilim'in, Akıl'ın, Vicdan'ın ve Etik kuralların dışındaki kişilere ve yöntemlere itibar edilmemesini tavsiye etmektedirler.

 

Kayıt ve sorularınız için iletişim bilgileri:

Pınar Gogulan, Institute of Recall Healing Türkiye Temsilcisi
Email: pinar@schoolofyounity.com

Sırma Zorlu, School of Younity Projeler Genel Koordinatörü
Tel: 0530 492 9753 veya 0 (537) 5780670
Email: info@schoolofyounity.com

İLİŞKİLERİN BİYOLOJİSİ - İSRAİL ÖZEL

Eğitim Tarihi: 26-27-28 Nisan 2021

Eğitim Saatleri : Eğitim öncesi bildirilecektir.

Eğitim Fiyat Bilgisi :  2800 TL (KDV Hariçtir – Döviz kuruna göre ücret farklılık gösterebilir )

İlişkilerin Biyolojisi – İsrail Özel Çalıştayına Kayıt Olmak için Tıklayınız.

Yukarıdaki 4 Çalıştaya %5 İndirimli Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Eğitim ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: