Workhaus Maslak, Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A, 34450 İstanbul

E-learning & Consultancy Pınar Gogulan ile Online Danışmanlık

23.08.2020
2.744
Ürün Fiyatı:
1180 TL
E-learning & Consultancy Pınar Gogulan ile Online Danışmanlık

Pınar Gogulan ile Online Danışmanlık Eğitime Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.

Recall Healing Çalışması bir patalojinin kaynağının izini süren bir çalışmadır. Binlerce Puzzle parçasını birleştirmek gibi düşünebilirsiniz.Yeni Alman Tıbbı sistemi temelli hastalıkların bilinçdışı sebeplerini bilir ve kaynağı olan travmalarla çalışırız.

 

ELE ALINACAK KONU BAŞLIKLARI:

  • Mucize sözü vermez.
  • Tıbbi müdahale değildir.
  • Alternatif tıp değildir.
  • Tamamlayıcı tıp olarak değerlendirilebilir.

Bizler sizi iyileştirmeyiz. Bizler içinizdeki iyileştirici gücü harekete geçirecek anahtarlara ulaşmanıza destek veririz.Bir pataloji ile çalışırken mutlaka bir ekibe ihtiyaç vardır. Bu ekinin temel taşı Batı Tıbbı Uzmanlarıdır. Bir Recall Healing Uzmanı mutlaka doktorlarla iş birliği halinde çalışır.

Eğitimden Kareler

 

 

 

 

Pınar Gogulan ile Online Danışmanlık Eğitime Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.

Çocuklarla sistem çok daha basit ve sağlıklı ilerler. Çocuklarla anne ve babaları aracılığıyla çalışırız. Danışmanlık verirken, çocuklarınızı önce anne babalarına ve saha sonra tıp uzmanlarına emanet ederiz. Bizler çocukların hastalıkları veya patolojik çatışmaları (davranış bozukluğu v.s gibi) ile çalışırken, bilinçdışı kaynak Puzzle parçalarını bulmanıza ve farkındalık kazanmanıza aracılık ederiz.

Recall Healing çalışması 1-1,5 saat sürer. Takip danışmanlık görüşmeleri gerekebilir.Görüşme öncesi, mutlaka Recall Healing Danışmanlık formunu en ince ayrıntılarıyla doldurmanız, görüşmenizin en sağlıklı ilerlemesi açısından önemlidir.

 

Merak Edilenler
Bu eğitime neden katılmalıyım?
Recall Healing, Biyoloji ve Psikoloji derslerimizin eksik olan önemli bir parçasıdır. Bir yaşam felsefesidir. En komplike patalojilerden, en basit patalojik çatışmaların kaynağına ulaşmakta size rehberlik eder. Bilinçdışının keşfedilmemiş labirentinde yol almanızı, kim olmadığınızın analizini yapmanızı sağlar. Tıbbi protokole müdahale etmez. Mucize sözü vermez. Doğada her hastalığın iyileşebileceğine inanır. Beyin yaşamımızın eksik parçalarını tamamlamak ve bizi hayatta tutmak için programlanmıştır. Recall Healing beyninizin kullanma kılavuzunu elinize verir. Bir okyanus kadar zengin bilgi, tecrübe, binlerce vaka, bilimsel araştırmalar sonucu oluşmuş bir sistem olan Recall Healing Sistemi, yaşamda, kişisel ve kurumsal hayatınızdaki gelişimi destekleyen değerli bir anahtardır.
Bu eğitimi nerelerde kullanabilirim?
Sana ait olmayan bilinçdışı kodları farkedip, bu kodlardan özgürleşmek adına seni destekleyecek ve hayatının her anında kulllanabilmeni sağlayacak bir sistemdir. Recall Healing Sistemi Kişisel Gelişiminde, ilişkilerinde, ebeveynlik yolculuğunda, iş hayatında, Kurumsal Koçluk mesleğinde, Psikoterapi veya Psikoanalizlerinde, hekimliğinde, fiziksel, ruhsal, zihinsel sağlığın için kullanabileceğin bir sistemi anlamana alan açacaktır. Recall Healing Sisteminde uzmanlaşmak uzun soluklu bir eğitim sürecidir. Sistemin 1. seviye modülü veya Çocuk Hastalıkları modülü, bu sisteme giriş yapmak için en doğru eğitimlerdir. Uzmanlar, merak edip gelenler, ilk modüldeki pozitif etkisi ve sisteme hayranlıklarıyla daha da derinleşmek isteyip Dr. Gilbert Renaud’nun diğer Eğitimlerine de mutlaka devam etmektedir.
Eğitim sonunda sertifika veriliyor mu?
Katılmış olduğunuz her bir eğitim sonrasında katılımcı belgesi alıyorsunuz. Uluslararası Uzmanlık unvanı için tüm eğitimleri tamamlayıp , sınavlarda başarılı olmanız ve süpervizyonlara katılmanız gerekmektedir.

 

 

Eğitime kayıt yapmak için hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim
Aşağıdaki butonları kullanarak eğitme kayıt yaptırabilir, ve İYZİCO güvencesiyle ödemenizi yapabilirsiniz. Eğer Havale/EFT ile ödeme yapmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Eğitim ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: