Workhaus Maslak, Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A, 34450 İstanbul

Depresyon & Otizm & Bağımlılıklar

07.02.2021
326
Ürün Fiyatı:
2800 TL + KDV
Yeni Çalıştay!
Depresyon & Otizm & Bağımlılıklar
Dünyaca ünlü Üstad, Gilbert Renaud (PhD) yeniden evlerinize konuk oluyor!
Recall Healing Sistemi Eğitimleri, uzman adayları ve kendi üzerinde uygulamak isteyenlere yönelik hazırlanmıştır.
Depresyon, Otizm ve Bazı Bağımlılıkların Gölgesinin Ardındakiler
ELE ALINACAK KONULAR

 • Depresyon
 • Üç Temel Rezonans: Kayıp, Tehdit ve İşaretleme
 • Beş Çin Öğesi
 • Doğumdan Önce İki Bölge
 • Devalüasyon Mekanizması
 • Maslow’un Motivasyon Teorisi
 • Depresyondaki Babalar Çocuklarını Doğmadan Önce Etkiliyor
 • Byron Katie’nin Eser
 • Genel olarak memnun ve mutlu hissetmiyor musunuz?
 • Tomurcukta Subklinik Depresyon Nasıl Sıkıştırılır?
 • Otizm
 • Bağımlılıklar
 • Bağımlılıkların Ardındaki Temel Çatışma
 • Beslenecek Altı Vücut
 • Hatırlama İyileşmesinde Alkolizm
 • Sigara İçmek
 • Anket: Uyuşturucu
 • İçeriye Bakma

Depresyon, Otizm ve Bağımlılıklar

Depresyon, Otizm ve Bağımlılıklar çalıştayı, duygusal çatışmalar ve hayatta karşılaşabileceğiniz problemlere dair farkındalığa açık olmanıza yardımcı olmaktadır. Bu çalıştaya katılarak edineceğiniz bilgi ve deneyimler, kendi şifanız için kullanacağınız kıymetli bir araçtır. Hepimiz bedensel, zihinsel ve ruhsal sağlığımızdan sorumluyuzdur. Depresyon, Otizm ve Bağımlılıklar çalıştayı ile şifaya yaptığınız çağrı, hastalığa yakalanma şeklimiz hakkında size olağanüstü keşifler sunacaktır.

Biyolojik ve psikolojik dengemizi etkileyen bir çatışma veya derin hayal kırıklıkları  yaşandığında bedenin hormonal düzeninde değişiklikler meydana gelebilir.  Beyin sistemi bu durumdan de etkilenir; çünkü o hayal kırıklıklarını kabul edemez. Bunu önlemek için mükemmel bir çözüm: Depresyon. Biyolojik çatışma depresyonla aynıdır. Gerçekleşmemiş arzular, tatmin edilmemiş isteklerden korunmak için ürettiğimiz kaçış mekanizması depresyondur. Arzu olmazsa hayal kırıklığı da olmayacaktır. İşte bu şekilde hayatta kalmaya devam edebiliriz. Bu workshop, doğru sorular sormayı öğrenerek depresyonu keşfe çıkacağınız bir yolculuk olacak.

Kişinin iradesinden doğan arzuları üzerinde meydana gelen özgürlük kaybı sigara, madde, yeme, iş bağımlılığına dönüşebilir. Kişiler her zaman için içinde bulundukları özgürlük kaybının bilincinde olmayabilir. Bu çalıştay süresince bağlılık ve bağımlılık arasındaki ince çizgiyi fark edip arzuların tekrarlayan, bastırılamaz, kontrol edilemez davranışlar noktasında nasıl bağımlıklara dönüştüğünü öğreneceksiniz. Aynı zamanda bu workshoptan sonra takıntılar sizin için farklı bir anlama denk gelebilir. Kişinin kendi saplantılarından kaçışı için bulduğu bir yoldur bağımlılık. Peki bilinçaltında bununla ilgili neler yer alıyor olabilir?

Otistik zihinler durmadan tekrar ve kontrol halindedir. Otizmin arkasındaki duygusal travmanın incelenmesi, “Mavi Korku” ve kin çatışmasının Biyoloji’deki yerini öğrenerek fizyolojik anlamını kavrayacaksınız.

 

 

Ceyda Düvenci’nin Recall Healing Tavsiyesi

Merak Edilenler
Bu eğitime neden katılmalıyım?
Recall Healing, Biyoloji ve Psikoloji derslerimizin eksik olan önemli bir parçasıdır. Bir yaşam felsefesidir. En komplike patalojilerden, en basit patalojik çatışmaların kaynağına ulaşmakta size rehberlik eder. Bilinçdışının keşfedilmemiş labirentinde yol almanızı, kim olmadığınızın analizini yapmanızı sağlar. Tıbbi protokole müdahale etmez. Mucize sözü vermez. Doğada her hastalığın iyileşebileceğine inanır. Beyin yaşamımızın eksik parçalarını tamamlamak ve bizi hayatta tutmak için programlanmıştır. Recall Healing beyninizin kullanma kılavuzunu elinize verir. Bir okyanus kadar zengin bilgi, tecrübe, binlerce vaka, bilimsel araştırmalar sonucu oluşmuş bir sistem olan Recall Healing Sistemi, yaşamda, kişisel ve kurumsal hayatınızdaki gelişimi destekleyen değerli bir anahtardır.
Bu eğitimi nerelerde kullanabilirim?
Sana ait olmayan bilinçdışı kodları farkedip, bu kodlardan özgürleşmek adına seni destekleyecek ve hayatının her anında kulllanabilmeni sağlayacak bir sistemdir. Recall Healing Sistemi Kişisel Gelişiminde, ilişkilerinde, ebeveynlik yolculuğunda, iş hayatında, Kurumsal Koçluk mesleğinde, Psikoterapi veya Psikoanalizlerinde, hekimliğinde, fiziksel, ruhsal, zihinsel sağlığın için kullanabileceğin bir sistemi anlamana alan açacaktır. Recall Healing Sisteminde uzmanlaşmak uzun soluklu bir eğitim sürecidir. Sistemin 1. seviye modülü veya Çocuk Hastalıkları modülü, bu sisteme giriş yapmak için en doğru eğitimlerdir. Uzmanlar, merak edip gelenler, ilk modüldeki pozitif etkisi ve sisteme hayranlıklarıyla daha da derinleşmek isteyip Dr. Gilbert Renaud’nun diğer Eğitimlerine de mutlaka devam etmektedir.
Eğitim sonunda sertifika veriliyor mu?
Katılmış olduğunuz her bir eğitim sonrasında katılımcı belgesi alıyorsunuz. Uluslararası Uzmanlık unvanı için tüm eğitimleri tamamlayıp , sınavlarda başarılı olmanız ve süpervizyonlara katılmanız gerekmektedir.

 

Daha önce Recall Healing eğitimine katılanlar ne dedi?
UZM.DR.İLKE KARAÇAY COŞKUN
Batı tıbbının kronik hastalıkların tedavisinde yetersiz kalması ve o sistemdeki mutsuzluğum ve hep ‘’başka bir yol olmalı’’ arayışım beni bütüncül bakış açısına yöneltti. Hayata, hastalarıma, danışanlarıma bakış açımın değişmesiyle dünyam değişti. Bu yolda Recall bana çok şey kattı ve katmaya devam ediyor.
OP.DR.ÖZGÜR ÖZER
Doktorların bir an önce bu tip eğitimlere yönelmelerini diliyorum. İnsan ilaçlar ve ameliyatlarla tamir edebileceğimiz bir makine değil çünkü. Hayran kaldım ve bu yolda devam edeceğim.
GAYE DÖŞER
Dr.Gilbert Renaud ile Recall Healing eğitimi, çok farklı bakış açıları kazandırdı bana. Beynimin bu kadar yaratıcı olması beni adeta büyüledi. Biliçaltımla bu kadar kolay çalışabilmek ise bu tekniğin en güzel yanı!
NESLİHAN ALICIKOĞLU KARATAŞ
Birey olarak zihin-beyin-beden arasındaki bağlantıyı daha önce fark etmemiştim. Dünyayı farklı algılar hale geldim. Artık hiçbir şey kendi ruhumda eskisi gibi olmayacak. Okullarda bu bilgiler genç kuşaklara aktarılabilse dünya çok daha mutlu ve sağlıklı bir yer olurdu.
SULTAN ÇELEBİ
Daha önceki bilgilerimi ve uygulamalırımı kör bir insanın klavye kullanmasına benzettim. Recall Healing’den sonra; farkındalık artınca orkestra şefi gibi neyi nerede kullanacağını ve ekleyip çıkartabileceğinin perspektifini yakalıyorsunuz.
ULUNEGE COŞKUN
Herkesin alması gereken çok özel bir eğitim. Çözümsüz diye düşünülen çok şeyin temelinde ne kadar basit nedenlerin olduğunu ve çözümününde bir okadar kolay olduğunu öğrenmek müthiş bir deneyimdi. Teşekkür ederim.
Recall Healing bir tıbbi tedavi yöntemi değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza başvurunuz.Pınar Gogulan ve School of Younity ekibi bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hiçbir şekilde sağlık eksenli ve iyileşme garantisiyle bir çalışma yapmamaktadır. Bilim'in, Akıl'ın, Vicdan'ın ve Etik kuralların dışındaki kişilere ve yöntemlere itibar edilmemesini tavsiye etmektedirler.

Kayıt ve sorularınız için iletişim bilgileri:

Pınar Gogulan, Institute of Recall Healing Türkiye Temsilcisi
Email: pinar@schoolofyounity.com

Sırma Zorlu, School of Younity Projeler Genel Koordinatörü
Tel: 0530 492 9753 veya 0 (537) 5780670
Email: info@schoolofyounity.com

DEPRESYON & OTİZM & BAĞIMLILIKLAR

Eğitim Tarihi: 12-13-14 Mart 2021

Eğitim Saatleri : Eğitim öncesi bildirilecektir.

Eğitim Fiyat Bilgisi :  2800 TL (KDV Hariçtir – Döviz kuruna göre ücret farklılık gösterebilir )

Depresyon&Otizm&Bağımlılıklar Eğitimine Kayıt Olmak için Tıklayınız.

Yukarıdaki 4 Çalıştaya %5 İndirimli Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Eğitim ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: