Workhaus Maslak, Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A, 34450 İstanbul

Eğitim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Anasayfa » Eğitim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu yazıda katılacağınız eğitim hakkında bilmeniz gereken detaylara yer verilmiştir.

ZOOM
Zoom Platformunda Eğitime Nasıl Katılabilirim?
Zoom platformu üzerinde verilecek eğitime katılmak için size göndereceğimiz bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer program bilgisayar ya da telefonunuzda yüklüyse, daha kolay erişebilirsiniz.
Zoom yazılımını indirmek zorunda mıyım?
Hayır. Program browser -internet tarayıcısı-üzerinden de çalışabilmektedir. Ancak uzun sürecek olan seanslarımızda kopma yaşamamak ve daha stabil bir katılım deneyimi elde etmek için programı indirmenizi ve sisteme -ücretsiz- üye olmanızı tavsiye ederiz.
Zoom sistemine üye olmam gerekir mi?
Daha detaylı özelliklerin kullanımı için bunu tavsiye ediyoruz. Ancak mecburi değildir. Eğer üye olmaya karar verirseniz nasıl üye olabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.
Eğitim sırasında nelere dikkat etmem gerekiyor?
Eğitim online olarak gerçekleşecek olsa da, konferans düzeninde ilerleyecektir. Bu sebeple özel olarak izin verilmedikçe mikrofonunuzu kapalı tutmalısınız. Bunun yanında eğitmenin ve proje ekibinin sizi görebilmesi için anlatım sırasında kameranızın açık tutulması önemlidir.

Eğitim sırasında kullanmanız gereken, ihtiyacınız olacak ZOOM ÖZELLİKLERİNİ incelemek için tıklayın. 

ZOOM PDF Rehberi İncelemek için TIKLAYIN! 

 

Zoom'a Nasıl Üye Olunur?

Üye olmak için ilk olarak zoom.us adlı sitenin kendi ana sayfasını açıyoruz. Açılan ekran üzerinden Sign Up Frre seçeneğinine tıkladıktan sonra çıkan ekrana mail adresimizi yazıyoruz. Mail adresine gelen doğrulama linkini aldıktan sonra download &run zoom dedikten sonra hem üye kayıt işlemini programı indirme işleminizi tamamlayabilirsiniz..

 

ZOOM İndirme Linkleri

 

 

 

KVKK Formları

Kişisel verilerin korunması kanunu gereği aşağıdaki dökümanları indirmeniz, önce bize tarayıp göndermeniz ve eğitimden önce kargoya vermiş olmanız gerekmektedir. İşlemleri nasıl yapacağınız hakkında aşağıda detaylı bilgi verilmiştir.

Formları Nasıl İndireceğim?

Formları aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Bu metinleri bize nasıl ulaştıracağınız aşağıdaki maddelerde açıklanmıştır.

 

Online olarak nasıl göndereceğim?
Formları bilgisayarınıza kayıt ettikten sonra okuyup ilgili yerleri imzalamanız ve doldurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra dökümanları printer ya da telefon aracılığıyla tarayarak bize mail, whatsapp gibi seçenekleri kullanarak ulaştırmalısınız. Bu işlem için telefonunuzda kullanabileceğiniz tarayıcı programları aşağıda belirtilmiştir.

IOS (Apple) Notlar uygulaması ile nasıl tarama yapılacağını öğrenin LİNK

Android Tinny Scanner (Ücretsiz) Programını indirim LİNK 

 

Telefonumdan gönderebilir miyim?
Evet. Bize dökümanları fiziksel olarak iletmeden önce telefonunuzdan da gönderebilirsiniz. Bunun için yukarıda linkleri verilen uygulama ve yöntemleri kullanabilirsiniz. Bunun dışında telefonunuzla düzgün çekilmiş fotoğraflarını da gönderebilirsiniz.
Ne zamana kadar göndermeliyim?
Eğitim başlamadan önce dökümanlarınızı bize tarayarak iletmiş ve kargoya vermiş olmalısınız. Eğitim öncesinde kargo takip numaranız talep edilebilir.

Formların kargolanacağı adres;

Pınar Gogulan

0530 492 9753

Workhaus Maslak, Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A, 34450 İstanbul

 

Eğitim ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: